Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Skrzyżowanie ulic Faria Lima i Juscelino Kubitschek znajduje się około 5 min jazdy autem od Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp São Paulo o powierzchni 24 m², natomiast Polyglot znajduje się w pobliżu. Apartament może pomieścić do 2 osób.
Ten apartament jest położony w dzielnicy Vila Olímpia, 5 km od lotniska Congonhas. Najbliższy przystanek autobusowy Parada Gomes De Carvalho B/C oddalony jest od obiektu o 150 metrów, a Instytut Butantan - w prawie 4 km. Prawie 10 min autem od 1-pokojowego Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp znajduje się również Hala koncertowa Ibirapuera Auditorium.
Ten apartament oferuje widoki na miasto i obejmuje restaurację tarasową, garderobę i miejsce do siedzenia z klimatyzacją. Dla większej wygody w obiekcie noclegowym dostępne są oddzielna toaleta i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.
Goście mogą korzystać w Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp z pełnowymiarowej kuchni oraz delektować się posiłkami w w jadalni. Obiekt noclegowy jest położony w niewielkiej odległości od dworca kolejowego Vila Olimpia.
- Lokalne atrakcje
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion3,8 km
- MAM - Modern Art Museum3,7 km
- Clinicas Hospital and Medicin University4,8 km
- Park Ibirapuera3,3 km
- Obelisk3,7 km
- Estádio do Morumbi3,2 km
- Octávio Frias de Oliveira Bridge2,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas6 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Julio Prestes9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona
- Winda
- Kominek
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Stoły piknikowe
Usługi
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Meble ogrodowe
- Prasowanie
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp ma połączenie z Internetem?
Tak, Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp obejmuje kuchnię?
Tak, Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp znajduje się w odległości spaceru od dworca kolejowego?
Benx Vila Olimpia Modern Flat Sp oddalony jest o 10 min spacerem od Vila Olimpia.